تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آیا دارو‌های درمان کرونا عوارض جدی به دنبال دارد؟

دکتر سیدمحمود اسحاق‌حسین، متخصص گوارش و کبد درباره عوارض ناشی از دارو‌های درمان کرونا می‌گوید اکثر این عوارض بعد از یک ماه برطرف می‌شود.

کد خبر: ۱۰۸۴۶۶
۱۱:۵۵ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

 عوارض دارو‌های درمان کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر سیدمحمود اسحاق‌حسین، متخصص گوارش و کبد در پاسخ به این سوال که دارو‌های کورتن و رمدیسیور که در درمان بیماران کرونایی مورد استفاده قرار می‌گیرد آیا عوارضی دارد یا خیر اظهار داشت: هر دارویی که استفاده شود در کبد متابولیزه می‌شود و عارضه نیست، اما خوشبختانه وقتی دارو قطع شود این مشکل برطرف می‌شود.

وی افزود: بیماران کرونایی پس از بهبودی سعی کنند مایعات زیاد مصرف کنند و بار اضافی بر روی کبد نیاورند مثل مواد رنگی، چربی و … این موارد را کمتر استفاده کنند و بعد از مدتی عوارض احتمالی برطرف می‌شود.

دکتر حسینی تصریح کرد: اکثر عوارض‌های ناشی از دارو‌های مورد استفاده در درمان کرونا بعد از یک ماه برطرف می‌شود و عوارض طولانی مدت خاصی ندارد.

وی گفت: با توجه به آمار اگر بنا باشد حدود ۱۰ میلیون افراد به کرونا مبتلا شده باشند اگر از این تعداد عوارض کرونا بخواهد طولانی مدت در بدن آن‌ها باشد که زندگی آن‌ها مختل خواهد شد. البته نگرانی‌ها همچنان وجود دارد، ولی عوارض دارو‌های ماشی از ضدکرونا در بسیاری افراد پس از بهبودی کاملا برطرف می‌شود.

منبع: شفقنا
برچسب ها: کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر