تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

ادعای جنجالی معاون مدیرعامل استقلال: یک بازیکن ۱۵ تا ۲۰ میلیارد می‌خواست

ناصر فریادشیران معاون مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مسعود ریگی اعلام کرد این بازیکن درخواست ۱۵ تا ۲۰ میلیاردی کرد که بودحه آن را نداشتیم پرداخت کنیم.

کد خبر: ۱۰۸۴۲۸
۰۹:۰۹ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

معاون باشگاه استقلال درباره قرارداد باریکنان

دیدارنیوز - ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال تهران در ارتباط زنده با برنامه فوتبال برتر ادعا کرد قرارداد مسعود ریگی به این دلیل با آبی پوشان تمدید نشد که رقمی معادل ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان جهت تمدید قرارداد در تابستان امسال طلب کرده بود!

مسعود ریگی در ارتباط با محمد حسین میثاقی  مجری این برنامه ادعای معاون مددی را تکذیب کرد و گفت: به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد! من اصلا عدد نگفتم، هیچ جلسه‌ای درباره رقم قرارداد نداشتم.

فریادشیران در واکنش به این قسم ریگی نیز گفت: او اصلاً در باشگاه حضور پیدا نکرد. مدیر برنامه‌هایش آمد. مبلغی که او درخواست داشت بالا بود و باشگاه نمی‌توانست آن را پرداخت کند.  

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر