تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

کومان: همه بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا آن نتیجه ۸ -۲ را جبران کنند

سرمربی آبی اناری‌ها پیش از بازی امشب بارسلونا در برابر بایرن مونیخ در اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد بازیکنان به دنبال انتقام نیستند و انگیزه زیادی برای جبران نتیجه دارند.

کد خبر: ۱۰۸۴۲۱
۰۸:۵۶ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

کومان بازی بارسلونا با بایرن مونیخ

دیدارنیوز - رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا در آستانه جدال تیمش با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا گفت به دنبال انتقام نیستند.

کومان پیش از این نبرد بزرگ گفت: «بایرن تیم بزرگ و با تجربه‌ای است و دارای ویژگی‌های فردی فوق‌العاده است، اما ما می‌خواهیم در لیگ قهرمانان و با توجه به بازی خانگی، از این دیدار سربلند بیرون بیاییم. تغییراتی در تیم ایجاد کرده‌ایم و به زمان نیاز داریم، اما فوتبال به شما زمان نمی‌دهد. این یک بازی سرگرم‌کننده است و ما می‌توانیم نتایج خوبی را از جایی که حضور داریم کسب کنیم. درباره آن بازی ۸ بر ۲ هم باید بگویم که بیش از یک سال از آن زمان می‌گذرد، بازیکنان آن شب رنج زیادی کشیدند. فکر می‌کنم که همه ما انگیزه زیادی برای از بین بردن خاطرات بد باشگاه داریم و اولین جدال ما با تیمی مثل بایرن مونیخ می‌تواند ما را به اهداف بزرگ آینده خود برساند. هدف ما گرفتن انتقام از بایرنی‌ها نیست.»

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر