تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

آغاز کار سایت صدور مجوز تردد‌های کرونا از فردا

ایمان قربانی، مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران از آغاز به کار سایت صدور مجوز تردد‌های بین استانی از فردا به صورت رسمی خبر داد.

کد خبر: ۱۰۸۳۹۶
۱۶:۱۵ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

صدور مجوز تردد‌های کرونا

دیدارنیوز ـ ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به تغییرات صورت گرفته در صدور مجوز تردد در تهران گفت: سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران از صبح فردا رسماً آغاز به کار می‌کند.

وی افزود: بر همین اساس دیگر هیچگونه مجوز حضوری برای تردد در محل فرمانداری تهران صادر نمی‌شود. شهروندان فقط و فقط از طریق سایت اعلام شده اقدام به اخذ مجوز تردد کنند.

وی در تشریح جزئیات جدید شرایط اخذ مجوز تردد در تهران گفت: از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ صبح (به مدت ۴ ساعت) مردم تهران فرصت ثبت نام برای اخد مجوز دارند. همچنین سایت اعلام شده روز‌های پنج‌شنبه و جمعه بسته خواهد بود.

او افزود: کسانی هم که حائز شرایط باشند پیامک تایید به همراه کد پیگیری سفر بعدازظهر همان روز برای تلفن‌های همراهشان ارسال خواهد شد.

قربانی تاکید کرد: هر پلاک خودرو در ماه یک بار می‌تواند ثبت‌نام کند و مجوز‌هایی که صادر می‌شود صرفا برای یک هفته است و پس از آن هیچ اعتباری ندارد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: شهروندان در تهران برای در خواست مجوز به سایت taradodtehran.com که به همت مرکز فناوری و آی‌تی فرمانداری تهران تهیه شده، مراجعه کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: ممنوعیت تردد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر