تیتر امروز

آتش‌سوزی در بازار گل تهران + تصاویر

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی، ظهر امروز، در بازار گل شهید محلاتی خبر داد. در عملیات خاموش کردن آتش، یک آتش نشان مصدوم شد.

کد خبر: ۱۰۸۳۸۸
۱۶:۰۹ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

آتش‌سوزی در بازار گل محلاتی

دیدارنیوز ـ جلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اعلام خبر آتش‌سوزی در بازار گل محلاتی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۲:۰۶ ظهر امروز (۲۲ شهریور) یک مورد حادثه آتش‌سوزی در بزرگراه شهید محلاتی، بازار گل محلاتی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب و خودرو‌های پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: در محل حادثه مشاهده شد در قسمت ضلع غربی بازار گل، سقف تعدادی از غرفه‌ها که با مواد اولیه همچون مصالح شیروانی و داربست پوشیده شده بود، آتش گرفته و آتش به بخشی از بالکن‌ها و نیم‌طبقه تعدادی از غرفه‌ها (حدود ۲۰ غرفه) سرایت کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش در بعضی از مغازه‌ها که اجناس بیشتری داشتند به طبقه پایینی نیز سرایت کرده و به سرعت در حال گسترش بود.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان عملیات را از روی سقف‌ها و شیروانی‌ها و هم از روی زمین آغاز کرده و به سرعت موفق به مهار آتش شدند.

او گفت: با توجه به پیوستگی و فاصله بسیار نزدیک مغازه‌ها و اجناس چیده شده، احتمال سرایت آتش به دیگر مغازه‌ها وجود داشت که آتش‌نشانان با عملیات به موقع از گسترش بیشتر آتش جلوگیری کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: جمعیت زیادی در بازار گل وجود داشت، اما خوشبختانه آسیبی به آن‌ها وارد نشد البته یکی از آتش‌نشانان از ناحیه دست مصدوم و تحویل عوامل اورژانس شد.

به گفته ملکی، اکنون آتش خاموش شده و نیرو‌ها مشغول ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه هستند.

آتش‌سوزی در بازار گل محلاتی

آتش‌سوزی در بازار گل محلاتی

آتش‌سوزی در بازار گل محلاتی

 

 

 

منبع: تسنیم
برچسب ها: آتش سوزی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر