تیتر امروز

سوسن پرور خطاب به توهین کنندگان: دمتان گرم، به دیده شدنم کمک می‌کنید

سوسن پرور با تشکر از کسانی که به خاطر ظاهرش به او توهین می‌کنند می‌گوید: بازیگران زیبارو در سینما ماندند، ظاهر مهم است، اما همه چیز نیست.

کد خبر: ۱۰۸۳۸۳
۱۵:۳۸ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

تشکر سوسن پرور از توهین کنندگان

دیدارنیوز ـ سوسن پرور بیشتر با سریال «بزنگاه» رضا عطاران دیده و شناخته شد، این روز‌ها در «کلبه عموپورنگ» ایفای نقش می‌کند. مجموعه‌ای که مدت‌ها روی آنتن بود و به علت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) مدتی آنتن را ترک کرد و قرار است با به پایان رسیدن ایام ماه صفر دوباره به آنتن شبکه دو برگردد.

بخش‌هایی از صحبت‌های امروز سوسن پرور در شبکه پنج قابل تأمل بود. بازیگر و هنرمند ۴۷ ساله‌ای که به برنامه زنده «سلام تهران» آمد و درباره حضورش در فیلم «بوتاکس» و بازی در کار‌های کمدی، کلبه عموپورنگ و توهین‌های فضای مجازی گفتگو کرد. او گفت: ورودی سال ۱۳۷۲ دانشگاه بودم و از سال ۱۳۷۵ به‌صورت حرفه‌ای و جدّی‌تر به مقوله بازیگری روی آوردم. البته به دانشگاه رفتم که نویسنده شوم، اما در گذر از واحد‌های درسی تشویق شدم به تئاتر و سینما روی بیاورم و دیدم که این کار از نویسندگی راحت‌تر است.

او با اشاره به حضور در فیلم سینمایی «بوتاکس» به کارگردانی کاوه مظاهری افزود: حضور در این کار برایم تجربه شیرینی بود. خوشحالم که در جشنواره بین‌المللی فجر و دیگر جشنواره‌ها در خارج از کشور خوش درخشیده، حضور در این فیلم برایم موقعیتی خوب از جانب خدا بود. خوشبختانه با توجه به اینکه در فیلم «بوتاکس» در ژانر جدی ظاهر شدم مورد پذیرش مخاطبان قرار گرفت، چرا که من در نقش کمدی شناخته شدم، همچون جواد عزتی که اغلب کمدین بود، ولی دیدیم که در «زخم کاری» خوش درخشید.

این هنرمند با اعلام اینکه در حال حاضر مشغول ایفای نقش در کلبه عموپورنگ و یک سریال برای پلتفرم‌های خانگی است، ادامه داد: در فضای مجازی شاهد برخی توهین‌ها و انتقادات در مورد ظاهرم هستم از همین‌جا به آنان می‌گویم دمتان گرم، وقتی مرا مورد عتاب و خطاب قرار می‌دهید به افزایش تعداد فالوور‌ها و دیده شدنم کمک می‌کنید.

این بازیگر ادامه داد: بازیگران زیبارو در سینما ماندند، ظاهر مهم است، اما به طور حتم همه‌چیز نیست، علاقه‌مندان به این حرفه ایده‌ها و کار را از فضای مجازی موبایل خود آغاز کرده و فالوور جذب کنند و بدانند که روزی مهمان چنین برنامه‌هایی خواهند شد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: هنرمندان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر