تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

تمام نقشه‌های الهلال برچیده شد

الهلال که با هیئتی همراه وارد امارات شده بود، به دلیل قوانین کرونایی کشور امارات مهمانان ویژه این تیم باید در هتل بازی را نگاه کنند.

کد خبر: ۱۰۸۳۸۲
۱۵:۲۸ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

تمام نقشه‌های الهلال برچیده شد

دیدارنیوز - الهلال در حالی برای رویارویی با استقلال رهسپار دبی شده که علاوه بر هواداران متمول و گروهی از مدیران، تعدادی از کارکنان بخش اداری باشگاه نیز در معیت کاروان این تیم از عربستان به امارات آمده اند تا ضمن پیگیری امور قبل از بازی، مسابقه الهلال مقابل استقلال ایران را از نزدیک تماشا کنند.

همه آنها در واقع مهمان باشگاه الهلال و جزو اعضای کاروان نماینده عربستان هستند ولی ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه‌ریزی این افراد برای حضور بی‌دغدغه در استادیوم را به‌معنای واقعی کلمه بر هم زد. پس از اینکه اعلام شده بازی بدون حضور تماشاگران و در ورزشگاه خالی برگزار می‌شود، بابت حضور مهمانان ویژه هم محدودیت‌های بسیار خاصی توسط کمیته برگزاری مسابقات در دستور کار قرار گرفت و تعداد حاضران در استادیوم را بسیار کاهش داد روی همین اصل تعدادی از همراهان الهلال که می‌خواستند مسابقه را از نزدیک تماشا کنند، با دستور کنفدراسیون از چنین موقعیتی محروم شده اند و مجبور به ماندن در داخل هتل محل اقامت خود و تماشای مسابقه از طریق تلویزیون هستند.

جالب اینکه ناظران کنفدراسیون به برخی از آنها حتی اجازه سوارشدن به اتوبوس حامل بازیکنان و مربیان را نیز نمی‌دهند.

برچسب ها: الهلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر