تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

رابطه مدیرعامل بارسلونا با کومان خراب شد

کومان سرمربی بارسلونا در یک مصاحبه تلویزیونی درباره مدیریت باشگاه بارسلونا اعلام کرد، لاپورتا زیاد حرف می‌زند.

کد خبر: ۱۰۸۳۴۶
۱۳:۲۵ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

رابطه مدیرعامل بارسلونا با کومان خراب شد

دیدارنیوز - سرمربی هلندی آبی اناری ها در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی از کشورش، صحبت های عجیبی مطرح کرده است.

به نقل از شبکه NOS، در حالی که بارسلونا قرار است سه‌ شنبه مقابل بایرن مونیخ نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کند و از مصدومیت برخی از بازیکنانش رنج می‌ برد، مشکلات حاشیه‌ ای اطراف کاتالان ها روز به روز بیشتر می‌ شود و پس از صحبت‌ های حاشیه‌ ای خاویر تباس، رونالد کومان در مصاحبه با شبکه NOS هلند بلوگرانا را با حاشیه‌ های جدیدی روبرو کرد:

رابطه‌ ام با خوان لاپورتا بهتر شده و هفته قبل از رسانه‌ ها شنیدم پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه شده است، به عنوان یک باشگاه باید در خصوص آینده مربی شفاف عمل کنید، لاپورتا در دو مورد هوشمندانه عمل نکرد اما دارد خودش را اصلاح می‌ کند. لاپورتا اعتقاد دارد که نباید تمام قدرت در اختیار مربی قرار بگیرد، او زیادی حرف می‌ زند!

دوست دارم در این جا به کارم ادامه بدهم چرا که احساس خوبی دارم، به خاطر حضور من، این باشگاه آینده خوبی دارد! نه تنها پدری، بلکه چهار یا پنج بازیکن دیگر در تیم حضور دارند که تنها هجده سال سن دارند.

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر