تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

سرپرست صنعت نفت: وزارت نفت قول پرداخت ۱۵ میلیارد تومان داد، اما عمل نکردند

سرپرست صنعت نفت آبادان اعلام کرد وزارت نفت به آن‌ها وعده داده است که ۱۵ میلیارد تومان بدهند، اما یک ریال هم پرداخت نشده و کمتر از ۴۰ روز تا شروع لیگ برتر هم زمان باقی مانده است.

کد خبر: ۱۰۸۳۲۸
۱۲:۲۰ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

سرپرست صنعت نفت: وزارت نفت قول پرداخت ۱۵ میلیارد تومان داد، اما عمل نکردند

دیدارنیوز - بعد از حواشی و کش و قوس‌های فراوان سرانجام علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی صنعت نفت آبادان در لیگ بیست و یکم شد. جهانگیر کی‌شمس در این گفت: طبق مذاکرات انجام شده سرانجام با آقای منصوریان به توافق رسیدیم و ایشان سرمربی صنعت نفت آبادان شدند اما هنوز مشکلات حل نشده است. تمامی تیم ها در اردو برای آماده سازی هستند اما ما همچنان درگیر مشکلات مالی هستیم ولی کسی توجه‌‌ای ندارد.

وی افزود: طبق صحبت‌های وزیر ورزش که در گفتگو خبری اعلام کرد که نگاه ویژه‌ای به تیم‌های نفتی خواهیم داشت اما ما هنوز هیچ نگاهی به این تیم نشده و مقرر شد ۱۵ میلیارد به تیم صنعت نفت تزریق شود که حقیقتا این مبلغ برای بستن یک تیم لیگ برتری واقعا ناچیز است ما ۶ بازیکن مصدوم داریم و قرارداد ۶ بازیکن ما تمام شده است و قطعا باید بازیکنان جدیدی جذب کنیم. اما هنوز هیچ یک از این وعده ها توسط وزیر و مسئولین عملی نشده و تنها در حد یک حرف باقی مانده است و هنوز مشخص نیست همین مبلغ را کی به ما بدهند و هر روز امروز فردا می‌کنند. کمتر از ۴۰ روز به شروع لیگ مانده اگر این پول سر موعد نرسد چه فایده ای دارد اصلا جای ۱۵ میلیارد، هزار میلیارد بدهند وقتی کار از کار گذشته دیگر فایده ای ندارد.

کی شمس خاطر نشان کرد: طبق قرارداد ما با منطقه آزاد آنها باید ۱۰ میلیارد به ما پول بدهند اما هنوز بعد از ۶ ماه هیچ خبری نیست که نیست. اگر قرار است اتفاقات به این منوال پیش برود اتفاقات خوبی برای صنعت نفت نخواهد افتاد و اگر به داد آن نرسیم این تیم امسال به دسته های پایین تر سقوط خواهد کرد. اگر تا پایان هفته مشکلات مالی این تیم حل نشود و وعده ها عملی نشود من به احتمال فراوان مجبور به استعفا ‌ کناره گیری از سمت خود هستم.

سرپرست صنعت نفت ادامه داد: تیم بازیکن می‌خواهد، اردو می‌خواهد اما من هر روز باید در دفتر باشگاه با طلبکارها سر و کله بزنم ما از سال گذشته به همه بدهکار هستیم و حالا قادر به خرید یک توپ و لباس برای بازیکنان خود نیستیم و این شرایط به طور حتم به ضرر صنعت نفت خواهد بود. آقایان وعده های دادند بهتر است هر چه زودتر به این وعده ها عمل کنند. ما این همه حرف می‌زنیم اما انگار هیچ گوش شنوایی وجود ندارد و کسی اهمیتی برای این تیم قائل نیست.

وی در پایان گفت: این تیم امید و چشم چراغ یک شهر است و هواداران نگران وضعیت این تیم هستند. نمایندگان مجلس و وزیر ورزش وعده های دادند که هنوز عملی نشده و از آنها تقاضا داریم قبل از اینکه دیر شود و کار از کار بگذرد به داد صنعت نفت برسید این تیم در شرایط اضطراری به سر می‌برد و ادامه این وضعیت پایان خوشی را برای این تیم نخواهد داشت.

برچسب ها: نفت آبادان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر