تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

اسطوره باشگاه النصر: هیچ بهانه‌ای برای نبردن تراکتور وجود ندارد

حسین عبدالغنی اسطوره النصر اعلام کرد در بازی فرداشب النصر برابر تراکتور هیچ بهانه‌ای برای نبردن تراکتور وجود ندارد و این تیم باید پیروز شود.

کد خبر: ۱۰۸۳۲۶
۱۲:۱۵ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

اسطوره باشگاه النصر: هیچ بهانه‌ای برای نبردن تراکتور وجود ندارد

دیدارنیوز - تیم فوتبال تراکتور فردا(سه شنبه) در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر می رود.

حسین عبدالغنی اسطوره باشگاه النصر و مدیر اجرایی این تیم پیش از این بازی در مصاحبه با برنامه «ملعب SBC»، گفت: هر تیم بزرگی که بخواهد قهرمانی کسب کند باید در تمام بازی ها برنده شود. در بازی فردا مقابل تراکتور هیچ بهانه ای برای النصر پذیرفته شده نیست. ما برای این بازی در اوج آمادگی قرار داریم تا برنده شویم و به مرحله بعد راه پیدا کنیم.

وی افزود: ما به غایبان و شرایط رقیب اهمیتی نمی دهیم. مهمترین کار ما این است که در ۹۰ دقیقه با تمام قوا بازی کنیم تا بتوانیم در نهایت به مرحله بعد راه پیدا کنیم. غیبت عبدالله در این بازی موثر است چون او بهترین مهاجم ماست ولی ما به توانایی بقیه بازیکنانمان اعتماد داریم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر