تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

توزیع مواد مخدر داخل کتاب‌های کمک‌آموزشی

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: متهمی را دستگیر کرده‌ایم که اقدام به جاساز مواد مخدر در کتاب‌های درسی و توزیع آن بین دانش‌آموزان و دانشجویان می‌کرد.

کد خبر: ۱۰۸۳۱۹
۱۱:۵۴ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

توزیع مواد مخدر بین دانش‌آموزان

دیدارنیوز ـ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ بیان کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در فضای مجازی با این اقدام که کتابی را تحت عنوان کمک آموزشی هوش برتر ویژه بازگشایی مدارس را طراحی و به جای عرضه کتاب واقعی اقدام به جاساز کردن ماده مخدر گل در آن کرده و در ادامه آن را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌دهند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از اقدام عملیاتی و رصد‌های اطلاعاتی همکارانم در دایره فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، این متهم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ حسنوند گفت: چندین جلد از این کتاب‌ها توسط همکارانم از مخفیگاه متهمان این پرونده کشف شد که افراد بسته‌های مواد مخدر را در آن‌ها جاساز می‌کردند و پس از تبلیغ این کتاب‌ها، آن‌ها را به دست افراد به خصوص جوانان می‌رساندند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران خطاب به والدین تاکید کرد: پدران و مادران باید بسیار مراقب فرزندانشان باشند چراکه مجرمان سعی دارند که با هر ترفندی که شده دست به تخریب و نابودی آن‌ها بزنند و هدفشان فقط کسب منافع خودشان است.

وی افزود: والدین باید بر رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند و رفت‌وآمد‌های آن‌ها را بررسی کنند و اجازه ندهند که با انتخاب‌های اشتباه در پیدا کردن دوستانشان پا به بیراهه بگذارند.

برچسب ها: مواد مخدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر