تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

دین محمدی: بازیکنان استقلال با یکدیگر هماهنگ نیستند

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دیدار امشب تیم استقلال با الهلال می‌گوید بازیکنان با یکدیگر هماهنگ نیستند و بازی دوستانه مناسبی نداشتند.

کد خبر: ۱۰۸۳۱۸
۱۱:۴۹ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

دین محمدی: بازیکنان استقلال با یکدیگر هماهنگ نیستند

دیدارنیوز - سیروس دین محمدی در خصوص دیدار استقلال با الهلال عربستان اظهار داشت:الهلال تیم سرسخت و قدرتمندی است و حرف اول را در عربستان و آسیا می‌زند. کار سختی در پیش داریم و باید بسیار باهوش و زیرک باشیم. تیم هنوز هماهنگی مناسب را ندارد و در این مدت فقط با تیم امید و یک باشگاه ضعیف اماراتی بازی کرده است. باید بازی تدارکاتی سنگین و پرفشاری در برنامه استقلال قرار می‌گرفت.

وی درباره اینکه فرهاد مجیدی خودش تیم بسته و توقعات از او بالاست گفت:امیدوارم این تیم جواب دهد و استقلال به موفقیت برسد. باید به نظرات سرمربی احترام بگذاریم و خودش پاسخگوی نتایج خواهد بود.

سیروس دین محمدی در رابطه با نقل و انتقالات استقلال عنوان کرد:استقلال نباید بازیکنانی را بیاورد که در این تیم رشد کنند بلکه باید بازیکنانی که امتحان پس داده‌اند و در سطح بالا هستند و تیم ملی بازی می‌کنند به خدمت بگیرد. بازی در استقلال کار سخت و پرفشاری است. بازیکنان جذب شده به سلیقه سرمربی انتخاب شده‌اند و نمی‌توان از حالا قضاوت کرد. امیدوارم مربی ایتالیایی هم مشاور خوبی برای مجیدی باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر