تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

نبرد الکلاسیکو برای خرید هافبک بلژیکی

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید برای تقویت خط هافبک خود به دنبال خرید هافبک بلژیکی باشگاه لستر هستند.

کد خبر: ۱۰۸۲۵۰
۱۵:۳۱ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

نبرد الکلاسیکو برای خرید هافبک بلژیکی

دیدارنیوز - موندودپورتیوو در ابتدا به دنی اولمو محصول آکادمی بارسلونا و هافبک کنونی لایپزیش اشاره کرده بود و حالا نام جدیدی پیرامون این تیم مطرح شده است: یوری تیلمانس. در حقیقت این هافبک بلژیکی دوندگی و قدرت شوتزنی بالایی دارد.

تیلمانس ۲۴ ساله مورد توجه مدیران بارسلونا قرار دارد و به دنبال خرید وی در تابستان بعدی هستند. کومان از مدیران بارسا خواسته بود تا یک هافبک فیزیکی و قدرتی به خدمت بگیرند، اما آن‌ها نتوانستند خواسته او  را برآورده کنند. حالا مدیران بارسا به تقویت تیمشان فکر می‌کنند که یکی از گزینه هایشان تیلمانس است، بازیکنی که تا سال ۲۰۲۳ با لستر قرارداد دارد و قیمتش در سایت ترانسفرمارکت ۵۵ میلیون یورو است.

البته بارسلونا تنها مشتری هافبک ملی پوش بلژیکی نیست چرا که فابریزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی نیز خبر داده بود که منچستریونایتد و رئال مادرید هم با دقت شرایط جذب این هافبک را دنبال می‌کنند و به دنبال خرید وی هستند. در حقیقت قیمت تیلمانس سال آینده یعنی در سال پایانی قراردادش با لستر به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد و این بازیکن کاملا در دسترس قرار خواهد گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر