تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

نامجو مطلق: استقلال با تجربه بالا بر الهلال پیروز خواهد شد

سرمربی فصل گذشته آبی پوشان تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد استقلال با داشتن تجربه کافی می‌تواند الهلال را شکست دهد.

کد خبر: ۱۰۸۲۴۰
۱۵:۱۱ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

نامچو مطلق: استقلال

دیدارنیوز - مجید نامجومطلق در مورد بازی حساس استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم استقلال فردا شب برنده بازی باشد. بی‌شک بازی سنگینی خواهد بود زیرا دو تیم پرافتخار آسیا برابر یکدیگر قرار می‌گیرند هر چند که از نظر امکانات و هزینه، استقلال و الهلال قابل مقایسه نیستند.

مجید نامجومطلق در مورد نگرانی برخی از هواداران استقلال به دلیل جدایی چند بازیکن تاثیرگذار تیم فرهاد مجیدی از یک‌طرف و عملکرد خوب الهلال در فصل نقل و انتقالات از طرف دیگر، بیان کرد: استقلال همیشه استقلال است و تجربه‌ای که در آسیا دارد بر کسی پوشیده نیست. این تیم بارها ثابت کرده پول و هزینه نمی‌تواند تعیین‌کننده باشد.

مجید نامجومطلق در مورد اضافه شدن گابریل پین به کادرفنی استقلال در آستانه بازی مهم برابر الهلال بیان کرد: ایشان یک مربی صاحب نام است و کارنامه خوبی دارد. او در کادرفنی تیم ملی ایتالیا حضور داشته و سالها دستیار چزاره پراندلی بوده، پس مربی توانمند و باسوادی است و امیدوارم در این موقعیت به استقلال و مجیدی کمک کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر