تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

نامجو مطلق: استقلال با تجربه بالا بر الهلال پیروز خواهد شد

سرمربی فصل گذشته آبی پوشان تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد استقلال با داشتن تجربه کافی می‌تواند الهلال را شکست دهد.

کد خبر: ۱۰۸۲۴۰
۱۵:۱۱ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

نامچو مطلق: استقلال

دیدارنیوز - مجید نامجومطلق در مورد بازی حساس استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم استقلال فردا شب برنده بازی باشد. بی‌شک بازی سنگینی خواهد بود زیرا دو تیم پرافتخار آسیا برابر یکدیگر قرار می‌گیرند هر چند که از نظر امکانات و هزینه، استقلال و الهلال قابل مقایسه نیستند.

مجید نامجومطلق در مورد نگرانی برخی از هواداران استقلال به دلیل جدایی چند بازیکن تاثیرگذار تیم فرهاد مجیدی از یک‌طرف و عملکرد خوب الهلال در فصل نقل و انتقالات از طرف دیگر، بیان کرد: استقلال همیشه استقلال است و تجربه‌ای که در آسیا دارد بر کسی پوشیده نیست. این تیم بارها ثابت کرده پول و هزینه نمی‌تواند تعیین‌کننده باشد.

مجید نامجومطلق در مورد اضافه شدن گابریل پین به کادرفنی استقلال در آستانه بازی مهم برابر الهلال بیان کرد: ایشان یک مربی صاحب نام است و کارنامه خوبی دارد. او در کادرفنی تیم ملی ایتالیا حضور داشته و سالها دستیار چزاره پراندلی بوده، پس مربی توانمند و باسوادی است و امیدوارم در این موقعیت به استقلال و مجیدی کمک کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر