تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

انگیزه شیاطین سرخ با رونالدو بیشتر شده است

سرمربی نروژی باشگاه منچستر اعلام کرد از بازگشت رونالدو هیجان زده هستیم و اضافه شدن او به ترکیب تیم انگیزه بازیکنان را بالا برده است.

کد خبر: ۱۰۸۲۳۹
۱۵:۰۷ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

انگیزه شیاطین سرخ با رونالدو بیشتر شده است

دیدارنیوز - اوله‌گنار سولشائر سرمربی منچستریونایتد بعد از پیروزی تیمش مقابل نیوکسل گفت که کریستیانو رونالدو، انگیزه شاگردانش را افزایش داده است.

او در این رابطه گفت: «رونالدو لحظات بزرگ را حس می‌کند و بازیکنی بی‌رحم و فوق‌العاده است. او انگیزه تیم و همه کسانی را که اطراف ما هستند، بالا برده است.شما  می‌بینید رونالدو چه عملکردی دارد؛ لحظه را حس می‌کند و خطر را می‌فهمد. همه عملکرد رونالدو را دیدند و از بازی او لذت بردند. کریس تبدیل به گلزنی فوق‌العاده و از لحاظ تیمی هم بازیکن خوبی شده است. از سایر بازیکنان هم بسیار راضی هستم. زمانی که پیروز می‌شوید و شادی هواداران را می‌بینید، لذت می‌برید. انتظارات هواداران بالا بود که برآورده شد. به بازیکنانم آفرین گفتم و ما تیمی خوب و قدرتمند داریم.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر