تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

عزیزی خادم VAR را از آلمان سوغات می‌اورد

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که قرار است به آلمان سفر کند قرار است داوری ویدیویی را از کشور آلمان به عنوان سوغات به ایران بیاورد.

کد خبر: ۱۰۸۲۳۷
۱۴:۵۵ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

عزیزی خادم VAR را از آلمان سوغات می‌اورد

دیدارنیوز - رییس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی کرده است بعد از انجام کارها در آلمان راهی لیتوانی محل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال شده و در اردوی تیم ملی فوتسال ایران حاضر شود. او یک روز بعد از دیدار تیم ملی فوتسال ایران در برابر صربستان که روزسه شنبه برگزار می شود وارد لیتوانی خواهد شد.

پیش از این اعضای تیم ملی فوتسال به دلیل عدم حضور مدیران فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه اشان معترض شده بودند که فدراسیون فوتبال در یک بیانیه ای رسمی از سوی دکتر نوروزی اعلام کرد به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی مراسمی برای بدرقه اعضای تیم ملی فوتسال ایران برگزار نشد. حالا اما رییس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی کرده است که در اردوی تیم ملی فوتسال ایران در لیتوانی حاضر شود.

سایت فدراسیون فوتبال در مورد سفر عزیزی خادم به آلمان و اهدافی که وی از این سفر دنبال می کند خبری منتشر نکرده است، اما شنیده می شود هدف اصلی سفر عزیزی خادم به سرزمین ژرمن ها مذاکره با یک شرکت آلمانی برای ورود تکنولوژی VAR به استادیوم های ایران است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: عزیزی خادم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر