تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

حساس‌ترین دیدار لیگ قهرمانان آسیا بدون تماشاگر شد

دیدار استقلال تهران با الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار است بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

کد خبر: ۱۰۸۲۲۵
۱۴:۳۶ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

حساس‌ترین دیدار لیگ قهرمانان آسیا بدون تماشاگر شد

دیدارنیوز - فدراسیون فوتبال امارات حاضر نشد ریسک حضور تماشاگران برای بازی استقلال برابر الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قبول کند.

در شرایطی که بازی امارات برابر لبنان در انتخابی جام جهانی 2022 با حضور تعداد محدودی تماشاگر در امارات برگزار شد، بازی استقلال برابر الهلال که قرار است در این کشور برگزار شود بدون حضور تماشاگر خواهد بود.

در این بین پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد چون بازی فردا شب استقلال - الهلال در کشور ثالث برگزار می شود، فدراسیون فوتبال امارات حاضر نشده ریسک حضور تماشاگران را قبول کند و به همین دلیل هم بازی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

دقیقا به همین دلیل هم در بازی تراکتور برابر النصر که این بازی هم در امارات برگزار خواهد شد، هواداران حق حضور در استادیوم را نخواهند داشت.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر