تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

اقدام جنجالی هواداران استقلال برای فرهاد مجیدی

باشگاه استقلال که روز گذشته با مهدی پاشازاده قرارداد امضا کرده بود، باعث شد هواداران استقلال تصور کنند در صورت باخت استقلال او جانشین فرهاد مجیدی شود اقدام جنجالی انجام دادند.

کد خبر: ۱۰۸۲۲۰
۱۴:۲۵ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

اقدام جنجالی هواداران استقلال برای فرهاد مجیدی

دیدارنیوز - در شرایطی که با انتخاب مهدی پاشازاده به عنوان معاون ورزشی باشگاه استقلال، شایعاتی درباره سرمربیگری جواد نکونام یا مهدی رحمتی در استقلال شنیده می شود، طرفداران استقلال در فضای مجازی با قدرت از سرمربی جوان تیمشان حمایت کرده و او را اولین و آخرین سرمربی منتخبشان برای فصل بعد می‌دانند.

طرفداران استقلال که شنیده‌اند اگر استقلال در دیدار با الهلال شکست بخورد فرهاد مجیدی را از کار برکنار می کنند تاکید می کنند بازی با الهلال با هر نتیجه‌ای تمام شود، هوادار مثل کوه پشت مجیدی خواهد بود و از او حمایت خواهد کرد.

مرور اتفاقات رخ داده در هفته‌های اخیر این شائبه را بین طرفداران استقلال بوجود آورده که مدیران رده بالای استقلال درصدد برکناری مجیدی هستند ولی تلاش می کنند عرصه را بر مجیدی تنگ کنند تا خودش استعفا دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر