تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

سرمربی تیم ملی فوتسال: ایران می‌تواند قهرمان جهان شود

تیم ملی فوتسال ایران که قرار است در جام جهانی در لیتوانی به مصاف رقیبانش برود، سرمربی تیم ملی اعلام کرد این تیم می‌تواند قهرمان جهان شود.

کد خبر: ۱۰۸۱۸۴
۱۲:۳۷ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

سرمربی تیم ملی فوتسال: ایران می‌تواند قهرمان جهان شود

دیدارنیوز - محمد ناظم الشریعه – سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص آخرین وضعیت تیم به سایت فدراسیون فوتبال گفت: دو جلسه تمرینی بسیار خوب را روز گذشته برگزار کردیم و امروز هم از صبح درگیر کار‌های مربوط به فیفا بودیم که باید انجام می‌دادیم.

اولین کار تست PCR بود و پس از آن باید به هتل مقر فیفا می‌رفتیم تا کار‌های مربوط به گرفتن عکس‌های پرتره انجام شود. به نظرم روز به روز بیشتر به شرایط عادت می‌کنیم و بسیار مهم است که بازیکنان از نظر جغرافیایی و آب و هوایی به شرایط اینجا نزدیک شوند. امکانات بسیار خوبی در اختیار داریم که سال‌های سال دنبال آن بودیم. امکاناتی که ورزش حرفه‌ای به آن نیاز دارد و برای پیشرفت، رشد و توجه به بازیکنان بسیار مهم است. بازیکنان نگین‌های انگشتر هستند و باید دائما به آن‌ها برسیم و سعی کنیم در کمترین زمان ممکن بهبودی را برای بازیکنانی که مصدوم می‌شوند و یا نیاز به ریکاوری دارند فراهم کنیم. با دستگاه‌هایی که تهیه شده است به نظرم ۸۰ درصد راه را رفتیم و از نظر پزشکی بازیکنان کاملا راضی هستند.

ناظم الشریعه پیرامون بازی نخست تیم ملی فوتسال ایران گفت: بازی اول هر تورنمنت سخت است. اما علاوه بر آن بازی اول برای نحوه صعود به مرحله بعد بسیار مهم است و این چیزی است که ما به بازیکنان در جلسه آنالیز گفتیم. فیلم بازی‌های صربستان را آنالیز کردیم و همه چیز را بررسی کردیم و همه تمرکز ما بر روی بازی با صربستان خواهد بود. جام جهانی آوردگاهی است که همه چیز در آن متفاوت است. حتی اتفاقات متفاوتی رخ می‌دهد مانند حذف برزیل در دور قبل درحالی که همیشه یک پای فینال بود. فوتسال ما به نظرم باید در اندازه نام و مقام و شخصیت و بازیکنانش باشد. یک سری کار‌هایی شروع شده است و توقع دارم سریعتر پیش رود. فوتسال کشورمان در جایگاه خوبی در جهان قرار دارد و مهمتر اینکه مردم فوتسال را دوست دارند. مطمئن هستم که فوتسال ایران می‌تواند سال‌های سال علاوه بر آسیا، قهرمان جهان باشد به شرط آن که نگاهی به همان اندازه به آن شود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر