تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

مزایای پیروزی استقلال بر الهلال برای پرسپولیس!

حذف الهلال توسط استقلال علاوه بر این که هواداران این تیم را خوشحال خواهد کرد و راه استقلال را به مراحل بالاتر خواهد گشود یک مزیت مهم هم برای پرسپولیس دارد.

کد خبر: ۱۰۸۱۳۱
۰۹:۱۰ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

مزایای پیروزی استقلال

دیدارنیوز - اولین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا که در مرحله یک هشتم پایانی به میدان می‌رود استقلال است و باید به مصاف یکی از ثروتمندترین تیم‌های آسیا برد. استقلال نتوانست میزبان الهلال در ایران باشد و هزینه‌های سنگین میزبانی در امارات را متحمل شد.

حالا برد استقلال برای پرسپولیس هم اهمیت پیدا کرده چون علاوه بر حذف تیم قدرتمند الهلال دیگر نیاز به میزبانی در کشور ثالث نیست و پرسپولیسی که بدهی سنگینی به کالدرون دارد نمی‌خواهد بیشتر از این زیر فشار هزینه‌های دلاری قرار گیرد و برای رسیدن تا فینال این نتیجه به سرخ‌های تهرانی کمک می‌کند.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر