تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

توضیحات مدیرعامل ذوب آهن درباره یک خبر جنجالی

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان توضیحاتی درباره خرید واکسن کرونا از روسیه ارائه داد.

کد خبر: ۱۰۸۰۹۴
۱۵:۵۳ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

توضیحات مدیرعامل ذوب آهن درباره یک خبر جنجالی

دیدارنیوز - مجتبی فریدونی درباره اقدام باشگاه ذوب‌آهن برای دریافت واکسن کرونا، به جای ۳۰۰ هزار یورو غرامت از باشگاه روبین کازان روسیه، اظهار داشت: با این کار ما از ۳۰۰ هزار یورو صرف نظر نکردیم و به دنبال حفظ ارزش پول‌مان هستیم. پیشنهاد دریافت واکسن به جای پول، به معنی خیرات کردن این مبلغ نیست. با بخش خصوصی‌ که در حال واردات واکسن است در ارتباط هستیم و می‌توانیم واکسنی که وارد می‌کنیم را حتی به چند برابر قیمت تمام شده، بفروشیم اما این کار را نمی‌کنیم.

وی اضافه کرد: منصفانه این است که می‌توانیم اصل پول‌مان را بدون کارمزد با خرید واکسن به علاوه ۱۵-۱۰ درصد سود به دست بیاوریم. همچنین تمامی پولی که از واکسن‌ها به دست می‌آید صرف باشگاه خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.  

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه آیا عدم امکان واریز ۳۰۰ هزار یورو به حساب داخلی، باعث شده باشگاه ذوب‌آهن چنین تصمیمی بگیرد، عنوان کرد: امکان ورود پول به ایران وجود دارد ولی برای این کار باید کارمزد زیادی پرداخت کنیم. وقتی واکسن به جای پول می‌گیریم علاوه بر حفظ کامل ارزش پول، نه تنها هزینه‌ای برای کارمزد نمی‌کنیم، بلکه سود هم می‌کنیم. یعنی با این کار حدود ۵۰ درصد برای ما تفاوت قیمت وجود دارد. ما بی‌خیال ۳۰۰ هزار یورو نشدیم ولی مجبوریم در فضای تحریمی این کار را انجام دهیم. 

برچسب ها: ذوب آهن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر