تیتر امروز

پیش‌بینی هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۰

بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۰ شهریرو ماه در استان‌های شمالی کشور ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۰۸۰۹۱
۱۵:۵۵ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

پیش‌بینی هواشناسی امروز

دیدارنیوز ـ با توجه به پیش‌بینی کلی براساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری هواشناسی ایران، امروز ۲۰ شهریور در استان‌های گیلان و مازندران ابرناکی و بارش پراکنده و در ساعات بعدازظهر در غرب هرمزگان افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید انتظار می‌رود.

فردا در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و دوشنبه در شمال شرق آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه بارش پراکنده در سواحل دریای خزر رخ خواهد داد همچنین روند افزایش نسبی دما از امروز تا اواسط هفته جاری در سواحل شمالی، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز پدیده حاکم خواهد بود.

طی امروز و فردا وزش باد شدید در شرق کشور به‌ویژه در شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان تداوم خواهد داشت و شمال و مرکز خلیج فارس و سواحل شرقی عمان طی سه روز آینده مواج پیش‌بینی می‌شود.

همچنین آسمان تهران فردا صاف و در اواسط روز همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه نیز صاف، گاهی قسمتی ابری و در اواسط روز همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۵ و ۴۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۲ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر