تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پیش‌بینی هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۰

بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۰ شهریرو ماه در استان‌های شمالی کشور ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۰۸۰۹۱
۱۵:۵۵ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

پیش‌بینی هواشناسی امروز

دیدارنیوز ـ با توجه به پیش‌بینی کلی براساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری هواشناسی ایران، امروز ۲۰ شهریور در استان‌های گیلان و مازندران ابرناکی و بارش پراکنده و در ساعات بعدازظهر در غرب هرمزگان افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید انتظار می‌رود.

فردا در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و دوشنبه در شمال شرق آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه بارش پراکنده در سواحل دریای خزر رخ خواهد داد همچنین روند افزایش نسبی دما از امروز تا اواسط هفته جاری در سواحل شمالی، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز پدیده حاکم خواهد بود.

طی امروز و فردا وزش باد شدید در شرق کشور به‌ویژه در شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان تداوم خواهد داشت و شمال و مرکز خلیج فارس و سواحل شرقی عمان طی سه روز آینده مواج پیش‌بینی می‌شود.

همچنین آسمان تهران فردا صاف و در اواسط روز همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه نیز صاف، گاهی قسمتی ابری و در اواسط روز همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۵ و ۴۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۲ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر