تیتر امروز

آبادانی‌ها در کنار منصوریان: آبی و قرمز نداریم

علیرضا منصوریان سرمربی پیشین استقلال، تراکتور، آلومینیوم اراک که حالا به نفت آبادان رفته است، قول شاد کردن دل هوادران را به آن‌ها داده است.

کد خبر: ۱۰۸۰۷۵
۱۵:۱۱ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

آبادانی‌ها در کنار منصوریان: آبی و قرمز نداریم

دیدارنیوز - سرمربی اسبق استقلال که صنعت نفت در واقع ششمین تیم لیگ برتری است که هدایت آن را برعهده گرفته، در بدو ورود به آبادان مورد استقبال گروهی از هواداران این تیم قرار گرفت. آنها ضمن خوشامدگویی به منصوریان، همان جا به او گفتند: آقای منصوریان ورودت به آبادان و سرمربی شدن شما در صنعت نفت را تبریک می‌گوییم. شما مربی توانمندی هستید و امیدواریم تیم محبوب ما با هدایت شما بتواند نتایج مناسبی در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر کسب کند. ما این توانایی را در وجودت می‌بینیم که صنعت نفت را  متحول کنی. شما قبلاً بارها با تیم‌های لیگ برتری به آبادان سفر کرده‌ای و می‌دانی که در اینجا هیچ کس نه آبی است و نه قرمز. همه ما اینجا زرد طلایی هستیم و طرفدار صنعت نفت؛ بنابراین دلمان می‌خواهد شما هم تمام فکر و ذکرت صنعت نفت آبادان باشد.

علیرضا منصوریان نیز ضمن تشکر از هواداران بابت استقبال و دلگرمی دادن به او تصریح کرد: بابت استقبال و اعتمادی که به من دارید بسیار ممنونم. موفق شدن صنعت نفت آبادان آرزوی مشترک من و شما و البته هدف یکسان همه ماست. من آمده‌ام تا دل هواداران صنعت نفت را شاد کنم و امیدوارم چنین اتفاقی رخ بدهد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر