تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

انتقاد کلوپ از برگزاری دو سال یکبار مسابقات جام جهانی

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی تیم لیورپول، اعلام کرد برگزاری دو سال یکبار جام جهانی، فرصت آماده سازی بازیکنان در تابستان گرفته می‌شود البته صحبت‌های من چندان اهمیت ندارد.

کد خبر: ۱۰۷۹۹۹
۱۰:۵۳ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

انتقاد کلوپ از برگزاری دو سال یکبار مسابقات جام جهانی

دیدارنیوز - لیورپول شروع نسبتاً خوبی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس داشته و در سه بازی ابتدایی خود هفت امتیاز کسب کرده است. در همین راستا شاگردان یورگن کلوپ یکشنبه شب در هفته چهارم رقابت‌ها به مصاف لیدزیونایتد خواهند رفت؛ تیمی که از سه بازی ابتدایی خود تنها دو امتیاز کسب کرده است.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، درباره تقابل با لیدز یونایتد گفت: "مشتاقانه منتظر تقابل با آن‌ها هستم چرا که به من گفته اند جو ورزشگاه آن‌ها فوق العاده است. ما فصل گذشته دو مسابقه برابر آن‌ها انجام دادیم که بسیار دشوار بود چرا که آن‌ها در دفاع عالی عمل می‌کردند. آن‌ها تیم خوبی هستند، اما در عین حال ما هم در فرم فوق العاده‌ای به سر می‌بریم. "

یورگن کلوپ درباره حواشی به وجود آمده درباره غیبت بازیکنان برزیلی این تیم نیز گفت: "وضعیت فیرمینو که مشخص است و به دلیل مصدومیت او را در اختیار نخواهیم داشت، اما در مورد بازیکنان دیگر شرایط خیلی عجیب است. در واقع بازیکنان دوست دارند برای تیم ملی کشورشان به میدان بروند و باشگاه‌ها هم مایل هستند این اجازه را به آن‌ها بدهند، اما امکان چنین اتفاقی وجود ندارد آن هم به این دلیل است که بازیکنان بعد از بازگشت باید ۱۰ روز قرنطینه شوند.

در ملاقاتی که با آرسن ونگر داشتم او برنامه‌های جام جهانی را به من نشان داد و درست در همان لحظه پیامی برای من ارسال شد مبنی بر این که بازیکنان ما در رابطه با قرنطینه ۱۰ روزه هیچ معافیتی نخواهند داشت. از طرفی برزیل امروز سومین بازی خود را هم پیروز شد، اما آن‌ها هنوز شکایت می‌کنند و ناراضی هستند. "

کلوپ در پایان پیرامون برنامه فشرده مسابقات نیز گفت: " برنامه مسابقات در هیچ ورزشی به اندازه فوتبال اینقدر بی رحم و سخت نیست. البته مردم معتقد هستند که این فقط به خاطر پول است، اما ما می‌دانیم که چرا شرایط اینگونه رقم خورده است. این مسئله به خاطر علاقه زیاد ما به فوتبال است که نتیجه آن پول زیاد هم هست.

در مورد اینکه گفته می‌شود ممکن است جام جهانی دوسال یکبار برگزار شود باید توجه داشت که در صورت رخ دادن این اتفاق بازی‌های اروپایی نیز این گونه برگزار خواهد شد و در این صورت بازیکنان نمی‌توانند فرصتی برای استراحت در تابستان داشته باشند. از طرفی فرصت برای بازی‌های پیش فصل نیز کاهش خواهد یافت و این شرایط خوبی نیست. البته این را هم بگویم که صحبت‌های من اهمیت چندانی ندارد چراکه کسی آن‌ها را نمی‌شنود. "

منبع: ورزش 3
برچسب ها: یورگن کلوپ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر