تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

پرسپولیس با این فرد همکاری را ادامه می‌دهد

ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه پرسپولیس که با رفتن سمیعی اعلام کرده بود دیگر در این تیم نمی‌ماند اعلام کرد در صورت صلاحدید مدیرعامل باشگاه همکاری خود را ادامه خواهد داد.

کد خبر: ۱۰۷۹۹۳
۱۰:۲۲ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

پرسپولیس با این فرد همکاری را ادامه می‌دهد

دیدارنیوز - ابراهیم‌شکوری که این روزها سرباز هم هست قبلا گفته بود با رفتن جعفر سمیعی از پرسپولیس من هم می‌روم اما حالا ابراز امیدواری کرده که در پرسپولیس بماند.

او در مصاحبه‌ای گفت اگر آقای صدری بخواهد من حاضرم در پرسپولیس بمانم. این در حالی است که وضعیت خود صدری هم در پرسپولیس مشخص نیست و حکم سرپرست موقت را دارد.

همان طور که می‌دانید طی روزهای گذشته اسامی مختلفی برای حضور در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرعامل و جانشین صدری مطرح شده که باید این اتفاق در نهایت رخ خواهد داد یا نه؟

اما به هر حال تا بازی با استقلال تاجیکستان که سه‌شنبه هفته آینده برگزار می شود، بعید است تغییرات مدیریتی خاصی را در پرسپولیس شاهد باشیم.

منبع: میزان
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر