تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

هم‌تیمی سابق رونالدو: رونالدو مغرور است

سامی خدیرا هافبک پیشین تیم ملی آلمان که در دو تیم رئال مادرید و یوونتوس با رونالدو همبازی بود اعلام کرد رونالدو در کارهای دفاعی خوب نیست و شدت مغرور است.

کد خبر: ۱۰۷۹۸۱
۰۹:۴۰ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

هم‌تیمی سابق رونالدو

دیدارنیوز -  به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، سامی خدیرا در هر دو تیم رئال مادرید و یوونتوس با کریستیانو رونالدو همبازی بود.

این هافبک آلمانی درباره رونالدو گفت: بدون شک او بهترین بازیکنی است که با او همبازی شدم اما باید بگویم که رونالدو بسیار مغرور است. او در کارهای دفاعی هم زیاد خوب نیست و بیشتر اوقات خود را زیاد خسته نمی کند. رونالدو یک تمام کننده واقعی است و به همین خاطر گاهی اوقات بهتر است که او در کارهای دفاعی شرکت نکند تا در حمله خسته نشود.

او درباره دیبالا دیگر ستاره یووه گفت:دیبالا در میدان تنها به یک دروازه بان و یک بازیکن دیگر نیاز دارد که توپ را به او بدهد. آسیب دیدگی اجازه نمی دهد که این بازیکن زیاد بدرخشد.

دیبالا یک استعداد شگفت انگیز است. او انتظار زیادی از خود دارد و می خواهد که دست به هر کاری بزند تاجایی که هم گل بزند و هم پاس گل بدهد و هم در نقش کاپیتان ظاهر شود و این باعث می شود تا فشار زیادی را به خود وارد کند.

خدیرا هم در ستایش از آلگری گفت: او بهترین کسی است که در فوتبال با او برخورد کردم. وقتی ایتالیایی را دست و پا شکسته صحبت می کردم با آلگری ارتباط برقرار کردم و الان هم درباره همه چیز با هم صحبت می کنیم. ما دوستان بسیار خوبی برای هم هستیم. آلگری مربی بزرگی است و اطمینان دارم که یوونتوس بار دیگر با این مربی به روزهای خوب بازخواهد گشت و تیم او گزینه اصلی قهرمانی در  فصل جاری است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: رونالدو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر