تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

امیرعلی کوچولو با کمک اورژانس 115 چشم به دنیا گشود

امروز_جمعه 19 شهریور_ به دنبال گزارش وضعیت اورژانسی مادر باردار در شهر رشت، سریعا" کارشناسان اورژانس پایگاه شماره 20 استان...

کد خبر: ۱۰۷۹۶۳
۱۹:۵۳ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

 

 

  امروز_جمعه 19 شهریور_ به دنبال گزارش وضعیت اورژانسی مادر باردار در شهر رشت، سریعا" کارشناسان اورژانس پایگاه شماره 20 استان، به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

 مادر باردار 31 ساله که تجربه اولین بارداری اش بود، ناگهان دچار دردهای زایمان شد و حین رسیدن پرسنل اورژانس گیلان مراحل زایمان را به سرعت طی کرد، نوزاد عجول با کمک اورژانس 115 به دنیا آمد. 

پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط پرسنل اورژانس، مادر و نوزاد(امیر علی کوچولو) با حال عمومی خوب به بيمارستان الزهرا رشت منتقل شدند.

 شایان ذکر است مادر باردار شروع درد های زایمانی را علاوه بر اورژانس به مامای خود نیز اطلاع داد و مراحل زایمان در کنار ماما و اورژانس 115(آقایان عادلی راد و امجدی) با موفقیت طی شد. 

 

روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر