تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

امیرعلی کوچولو با کمک اورژانس 115 چشم به دنیا گشود

امروز_جمعه 19 شهریور_ به دنبال گزارش وضعیت اورژانسی مادر باردار در شهر رشت، سریعا" کارشناسان اورژانس پایگاه شماره 20 استان...

کد خبر: ۱۰۷۹۶۳
۱۹:۵۳ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

 

 

  امروز_جمعه 19 شهریور_ به دنبال گزارش وضعیت اورژانسی مادر باردار در شهر رشت، سریعا" کارشناسان اورژانس پایگاه شماره 20 استان، به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

 مادر باردار 31 ساله که تجربه اولین بارداری اش بود، ناگهان دچار دردهای زایمان شد و حین رسیدن پرسنل اورژانس گیلان مراحل زایمان را به سرعت طی کرد، نوزاد عجول با کمک اورژانس 115 به دنیا آمد. 

پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط پرسنل اورژانس، مادر و نوزاد(امیر علی کوچولو) با حال عمومی خوب به بيمارستان الزهرا رشت منتقل شدند.

 شایان ذکر است مادر باردار شروع درد های زایمانی را علاوه بر اورژانس به مامای خود نیز اطلاع داد و مراحل زایمان در کنار ماما و اورژانس 115(آقایان عادلی راد و امجدی) با موفقیت طی شد. 

 

روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر