تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

محمد نادری پاسخ ادعای مسئولان استقلال را داد

محمد نادری بازیکن سابق استقلال به حواشی پیش آمده پیرامون مدت قراردادش با استقلال واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۰۷۹۲۸
۱۰:۱۱ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

محمد نادری پاسخ ادعای مسئولان استقلال را داد

دیدارنیوز ـ به دنبال حواشی پیش آمده درباره مدت زمان قرارداد محمد نادری با استقلال و مباحثی که روز گذشته توسط ناصر فریادشیران و مهدی عبدیان مطرح شد، خبرنگار فوتبالی با محمد نادری تماس گرفت تا صحت و سقم این موضوع مشخص شود.

مدافع سابق استقلال در گفت‌و‌گوی کوتاهی عنوان کرد: قرارداد من با استقلال یکساله بوده و از اول تصمیم من بر این بود که یک سال در استقلال بازی کنم و سپس به فوتبال اروپا برگردم.

نادری در ادامه و در واکنش به ادعای برخی مسئولان مبنی بر سه ساله بودن قراردادش با استقلال اضافه کرد: قرارداد من یکساله بود و اگر دوستان قرارداد سه ساله‌ای با امضای من دارند، آن را منتشر کنند.

صبح روز پنجشنبه بود که اخباری پیرامون مدت زمان قرارداد محمد نادری با استقلال منتشر شد و همین امر باعث ایجاد چالش و بگو مگو میان مدیران فعلی و سابق باشگاه استقلال شده بود که البته این امر به مذاق هواداران استقلال نیز خوش نیامد و آن‌ها معتقد هستند که تیم استقلال در آستانه دیدار حساس و مهم با الهلال باید در آرامش باشد و از این حواشی بعضا بی فایده دوری کند.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر