تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

خبر بد برای پرسپولیس قبل از بازی با استقلال تاجیکستان

مهلت قانونی فیفا برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون به پایان رسید و با توجه به پرداخت نشدن آن، از امروز پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته شده است.

کد خبر: ۱۰۷۹۱۱
۱۲:۱۳ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰

لوگوی پرسپولیس

دیدارنیوز - پرسپولیس تا ۱۷ شهریور فرصت داشت تا طلب گابریل کالدرون را پرداخت کند و از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش جلوگیری کند که این اتفاق رخ نداد و پنجره بسته شد.

البته پرسپولیس خود را برای این اتفاق آماده کرده بود و برای همین پیش از بسته شدن پنجره، خریدهای خود را انجام داده بود، تنها سرخ ها از خرید بازیکن خارجی منع شدند که آن هم به خاطر همین حکم قطعی درخصوص پرونده گابریل کالدرون بود.

مجید صدری، رئیس هیات مدیره و سرپرست پرسپولیس در مصاحبه ای اعلام کرد که با ارسال نامه هایی به فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و شخص گابریل کالدرون، خواستار مهلت ۲ ماهه ای هستند تا بدهی او را پرداخت کنند.

باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا آخر شهریور بدهی خود را تسویه کند تا خطری درخصوص حضورش در لیگ قهرمانان آسیای سال آینده نباشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر