تیتر امروز

سریعترین پنالتی تاریخ فوتبال در ثانیه ۴؟!

امروز در دیدار دو تیم تانزانیا و ماداگاسکار یکی از اتفاقات عجیب تاریخ فوتبال رخ داد و در حالی که فقط 4 ثانیه از زمان بازی گذشته بود اعلام ضربه پنالتی شد.

کد خبر: ۱۰۷۸۳۷
۱۴:۰۹ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۰

سریعترین پنالتی تاریخ فوتبال در ثانیه ۴؟!

دیدارنیوز - رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در تمامی قاره‌ها از جمله آفریقا در جریان است و به نظر می‌رسد در مسابقه تانزانیا و ماداگاسکار، تیم تانزانیا یکی از سریع‌ترین پنالتی‌های تاریخ فوتبال را به دست آورده است. ملوین آدرین، دروازه بان ماداگاسکار تنها چهار ثانیه بعد از سوت آغاز بازی سیمون موسووا از تانزانیا را متوقف کرد تا این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شود.

ادوارد نیونی پشت توپ قرار گرفته و این موقعیت را تبدیل به گل کرد تا تیمش برتری زودهنگامی را برابر تانزانیا تجربه کند. پنالتی تانزانیا می‌تواند سریع‌ترین پنالتی تمام تاریخ فوتبال لقب گیرد، البته این آمار هنوز به طور رسمی از سوی فیفا تایید نشده است.

در سال ۲۰۱۴ نیز تیم ملی مونته نگرو پس از ۱۰ ثانیه در یک بازی دوستانه در مقابل غنا صاحب یک ضربه پنالتی شد و در رده باشگاهی نیز تا به حال پنالتی زیر ۱۰ ثانیه اعلام نشده است. در نهایت تانزانیا در این مسابقه با نتیجه ۲-۳ پیروز شده و چهار امتیازی شد تا بالاتر از بنین و با تکیه بر تفاضل گل با چهار امتیاز در صدر گروه خود قرار گیرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر