تیتر امروز

لیست آسیایی پرپسولیس تغییر می‌کند؟

در حالی که پرسپولیس قرار است به مصاف استقلال تاجکیستان در لیگ قهرمانان آسیا برود، به دنبال خرید مهاجم خارجی است تا بتواند او را وارد لیست کند.

کد خبر: ۱۰۷۷۲۲
۱۳:۵۱ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

لیست آسیایی پرپسولیس

دیدارنیوز - در شرایطی که باشگاه‌های عربستانی یکی پس از دیگری فهرست نهایی خود برای حضور در لیگ قهرمانان را منتشر کرده‌اند اما خبری از نمایندگان ایران نیست و در این بین پرسپولیس فرصتی بیشتر نسبت به دیگر تیمها دارد چرا که بازی این تیم مقابل استقلال تاجیکستان یک روز دیرتر از دیدار تراکتور و استقلال برگزار می‌شود.

سرخپوشان که دو هفته پیش فهرست اولیه خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند، حالا نسبت به آن زمان علی نعمتی، رضا اسدی و حامد پاکدل را هم به فهرست خود اضافه کرده‌اند. قرمزها ۲۲ بازیکن بزرگسال را در ترکیب خود دارند اما هنوز برای ارسال آخرین لیست خود دست نگه داشته‌اند.

روز گذشته یحیی گل‌محمدی از فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد تا مجوز خرید یک بازیکن خارجی به سه نماینده ایران داده شود تا علی رغم پرونده خارجی، فرصت استفاده از بازیکن خارجی در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشند اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

باتوجه به اینکه پرسپولیس ۵ خرید در نقل و انتقالات انجام داده و تنها می‌تواند ۸ بازیکن را به فهرست خود اضافه کند، اگر اجازه خرید خارجی داده نشود، سه جای خالی دیگر در اختیار بازیکنان جوان قرار خواهد گرفت. باید دید در ساعات آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا لیستی جدید در اختیار کمیته بین الملل باشگاه قرار می‌گیرد یا خیر؟

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر