تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

یوفا: تماشاگران میهمان می‌توانند وارد ورزشگاه شوند

با شیوع کرونا در کلیه کشورهای جهان و ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه، از امسال تماشاگران توانستند وارد ورزشگاه تا بازی تیم محبوبشان را تماشا کنند حالا یوفا به تیم‌های میهمان اجازه داد تا تماشاگران خود را به ورزشاگاه‌های تیم‌های رقیب ببرند.

کد خبر: ۱۰۷۷۱۵
۱۳:۲۵ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

یوفا: تماشاگران میهمان

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، سر انجام انتظار ها به پایان رسید. همانطور که یوفا به باشگاه های خود اعلام کرد، هواداران مهاجر نیز اجازه دارند دوباره به ورزشگاه ها بروند. تصمیم نهایی اما با مقامات بهداشت محلی است.

یوفا می خواهد به هواداران مهمان اجازه دهد از هفته آینده دوباره در رقابت ها حاضر باشند. یوفا این را در کارگاهی با همه باشگاه های شرکت کننده در لیگ قهرمانان اعلام کرد، باشگاه بوندسلیگا ، بروسیا دورتموند ، روز دوشنبه اعلام کرد. بر این اساس ، سهمیه بیش از پنج درصد را به تیم دیگر اختصاص می دهد.

این اتحادیه اعلام کرد که حذف تماشاگران مهمان از مسابقات یوفا تمدید نشده است. بنابراین روش استاندارد دوباره اعمال می شود، به این معنی که ۵ درصد از کل ظرفیت ورزشگاه برای طرفداران تیم خارج از خانه اختصاص داده شده است." علاوه بر این، یوفا الزامات فاصله اجتماعی  در فضای باز را لغو کرد. 

رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، لیک اروپا و لیگ کنفرانس اروپا از هفته آینده برگزار می شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: یوفا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر