تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

انتقاد مجلسی‌ها از تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

کیومرث سرمدی واله، نماینده مردم اسدآباد در مجلس با انتقاد از عدم تحقق وعده‌های داده شده در جهت حمایت از جامعه فرهنگیان از به تأخیر افتادن پرداخت پاداش پایان خدمت آن‌ها انتقاد کرد.

کد خبر: ۱۰۷۶۹۶
۱۲:۱۳ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

انتقاد از نپرداختن پاداش پایان خدمت فرهنگیان

دیدارنیوز ـ کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۱۶ شهریورماه) پارلمان در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم، گفت: هر چند در شرایط کنونی تا حدودی زود است که به دولت تذکر دهیم، اما باید به این نکته توجه شود که یکی از مهمترین مشکلاتی که فرهنگیان با آن مواجه هستند، تأخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت این قشر است.

وی ادامه داد: تأخیر‌های قابل توجه در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان همواره مورد اعتراض آن‌ها قرار گرفته و خاطر شریف فرهنگیان به دلیل احساس تبعیض، مکدر شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: متأسفانه بعد از گذشت ۱۴ ماه به رغم وعده‌هایی که داده شده و کاهش ارزش پول، هنوز در جهت پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان اقدامی صورت نگرفته، بنابراین درخواست می‌کنیم که این مهم به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

منبع: آنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر