تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

مددی از سه شنبه در پشت میز کار مدیریت استقلال

مدیرعامل باشگاه استقلال که در بیمارستان بستری شده بود، قرار است در اولین روز هفته آینده به میز کارش برگردد تا کار خود را ادامه دهد.

کد خبر: ۱۰۷۶۰۸
۱۵:۵۱ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

مددی

دیدارنیوز - احمد مددی یکشنبه از بیمارستان مرخص شده است و احتمالا از فردا در باشگاه استقلال حاضر می‌شود.  

در شرایطی که برخی اخبار پیرامون وضعیت احمد مددی و حضور او در باشگاه مطرح شد، یکی از نزدیکان مدیرعامل استقلال در گفتگو با طرفداری این خبر را تکذیب کرد و گفت: احمد مددی در ساعات پایانی روز یکشنبه با تشخیص پزشکان از بیمارستان مرخص شده، اما روز دوشنبه نیز در محل باشگاه حاضر نشده است.

او در پایان گفت: مدیرعامل استقلال روز ۱۴ شهریور ماه بعد از منفی شدن تست و بهبودی نسبی با تشخیص پزشکان از بیمارستان خاتم الانبیا مرخص شد و روز دوشنبه نیز در منزل استراحت کرد.  با توجه به منفی بودن تست و شرایط ویژه باشگاه استقلال، او از روز سه شنبه در محل باشگاه حاضر می‌شود.

محمد دانشگر، رشید مظاهری و محمدحسین مرادمند سه بازیکنی هستند که به دلایل مختلف از سفر استقلال به کشور امارات جا ماندند و البته با توجه به نقشی که در تیم مجیدی ایفا می‌کنند، حضور آن‌ها در کشور امارات برای آبی‌ها اهمیت زیادی دارد.

هر کدام از این بازیکنان به دلایل مختلف در سفر به کشور امارات، تیم مجیدی را همراهی نکردند و حضور نداشتن آن‌ها در امارات و برطرف کردن مشکلات آن ها، مهم‌ترین دغدغه حال حاضر تیم مجیدی است.

رسیدگی به وضعیت این سه بازیکن یکی از مهم‌ترین موضوعات در باشگاه استقلال است و مددی قرار است در بازگشت دوباره به باشگاه وضعیت این سه بازیکن را برای حضور در دبی، مشخص کند. احمد مددی روز سه شنبه به باشگاه استقلال برخواهد گشت.

گفته می‌شود این ۳ بازیکن به کمیته انضباطی دعوت شده و احتمالا با جریمه نقدی روبرو خواهند شد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر