تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

مددی به دنبال وقت ملاقات با سجادی!

حواشی استقلال قرار نیست دست از سر استقلال بردارد و مددی مدیرعامل این یاشگاه به دنبال دیدار با وزیر ورزش برای روشن تکلیف خود در این باشگاه است.

کد خبر: ۱۰۷۵۹۷
۱۵:۱۴ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

استقلال

دیدارنیوز - صندلی مدیریت باشگاه استقلال در این سالها رنگ و بویی از ثبات را به خود ندیده و همواره در معرض تغییر و تحول و دیدن افراد جدید بوده است.

احمد مددی سکاندار فعلی باشگاه استقلال همانند مدیران سال‌های گذشته این باشگاه هیچ محبوبیتی در بین هواداران و پیشکسوتان آبی ندارد و همه خواهان برکناری و جدایی او هستند.

مددی در این فصل چالش‌های زیادی با محمود فکری، فرهاد مجیدی و همچنین بازیکنان تیم داشت و با مدیریت خود باعث شد از چشم هواداران بیفتد و هیچ کس برای ماندن او حمایتی نکند.

طبق شنیده‌ها احمد مددی به پایان دوران مدیریت خود در استقلال نزدیک شده و جدایی او به زودی اتفاق خواهد افتاد. مددی در این روزها تلاش زیادی برای دیدار با حمید سجادی (وزیر جدید ورزش و جوانان) داشته و می‌خواهد با هماهنگی و موافقت وی همچنان بر کرسی مدیریت استقلال بنشیند. کاری که بیش از همیشه محال و نشدنی به نظر می‌رسد و احتمالا باید شاهد ورود مدیر جدید به این باشگاه باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر