تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

استقلال قرمز با دو غایب روبروی پرسپولیس!

استقلال تاجیکستان که قرار است هفته آینده با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دیدار کند دو غایب در این دیدار خواهد داشت.

کد خبر: ۱۰۷۵۹۶
۱۵:۱۰ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

استقلال قرمز با دو غایب روبروی پرسپولیس!

دیدارنیوز - تیم فوتبال استقلال تاجیکستان در حالی سه‌شنبه، ۲۳شهریور ماه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان‌ آسیا در شهر دوشنبه میزبان پرسپولیس است که با دو غایب در این دیدار مقابل نماینده کشورمان به میدان خواهد رفت.

رستم یتیموف دروازه‌بان اول این تیم که یکی از ستون‌های اصلی استقلال در موفقیت‌های مرحله گروهی بود به دلیل مصدومیت در این مسابقه غایب خواهد بود. از سوی دیگر نماینده تاجیکستان آندری میشنکو مدافع اوکراینی خود را هم بعلت محرومیت مقابل پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت.

البته در طرف مقابل پرسپولیس نیز با دو غایب احتمالی گام به این دیدار خواهد گذاشت؛ علی شجاعی که به تازگی کتف مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرده است در این سفر سایر اعضای تیم را همراهی نخواهد کرد. این بازیکن که در حال حاضر دوران نقاهت را سپری می‌کنند، برای حضور برابر استقلال تاجیکستان عملاً شانسی ندارد. از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که کمال کامیابی‌نیا نیز که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند در تهران بماند.

آخرین وضعیت این دو پرسپولیسی برای سفر به دوشنبه یا ماندن در تهران در روزهای آتی مشخص می‌شود.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر