تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

«شانگ چی و افسانه ده حلقه» در صدر جدول فروش هالیوود

فیلم سینمایی «شانگ چی و افسانه ده حلقه»، به شکل باورنکردنی به ثبت رکوردی تاریخی رسیده و صدرنشین جدول باکس آفیس هفته شد.

کد خبر: ۱۰۷۵۳۸
۱۱:۲۹ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

هالیوود و فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

دیدارنیوز ـ فیلم ابرقهرمانی شانگ-چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings‎) این هفته اکران خود را به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و نه تنها توانست با اختلاف، صدرنشین باکس آفیس هفته شود که یک رکورد هالیوودی به نام خود ثبت کرد.

ساخته جدید مارول، در اکران چند روز گذشته خود، به فروش بیش از ۸.۸ میلیون دلاری رسید و در روز جمعه، فروش این فیلم از مرز ۲۹.۶ میلیون دلار عبور کرد تا سومین رکورد بهترین روز افتتاحیه در دوران کرونا را به نام خود ثبت کند.

بیشتر بخوانید:
برای مشاهده آخرین اخبار سینمای هالیوود اینجا کلیک کنید

تنها فیلم بیوه سیاه (Black Widow) با فروش ۳۹.۵ میلیون دلاری و فیلم F ۹ با فروش ۲۹.۹ میلیون دلاری، روز جمعه بهتری را در ایام کرونا سپری کرده بودند.

این فیلم در روز شنبه به فروش ۲۳.۲ میلیون دلاری و در روز یکشنبه به فروش ۱۸.۶ میلیون دلاری دست یافت تا با رکورد عالی ۷۱.۴ میلیون دلاری، صدر جدول باکس آفیس را به نام خود ثبت کند. فروش این فیلم در روز‌های شنبه و یکشنبه، بهترین رکورد هالیوود در طی دوران کرونا محسوب می‌شود.

بدین ترتیب این فیلم موفق شد با پشت سر گذاشتن فیلم F ۹، دومین افتتاحیه برتر هالیوود در طی ۲ سال اخیر را به نام خود ثبت کند. تنها فیلم بیوه سیاه و با افتتاحیه ۸۰ میلیون دلاری، افتتاحیه بهتری را نسبت به این فیلم در ایام کرونا، ثبت کرده بود.

منبع: میزان
برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر