تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

روح الله نصیری مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد

دکتر روح‌الله نصیری با سوابق متعدد مرتبط با زیرساخت های مخابراتی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد.

کد خبر: ۱۰۷۵۰۲
۰۹:۰۲ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

روح الله نصیری مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد

 

دیدارنیوز: زمزمه های تغییر مدیریت عامل شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان کارگزار سیاست های حاکمیتی وزارت ارتباطات و شنیده هایی مبنی بر انتصاب یکی از مدیران پاکدست، خوش‌نام و ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت را می توان در راستای تحول در این مجموعه عریض و طویل دانست که دلسوزان این حوزه از رئیس جمهور محترم انتظار تحقق داشتند.


از این رو دکتر روح الله نصیری که سابقه معاونت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی پژوهشگاه ارتباطات و مشاورت وزیر ارتباطات در زمان وزارت دکتر رضا تقی پور را در کارنامه خویش دارد، سکان شرکت ارتباطات زیرساخت را بر عهده خواهد گرفت.


لازم به ذکر است دکتر روح الله نصیری در سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت صاایران، شرکت صنایع الکترونیک ایران و صنایع الکترونیک شیراز مسئولیتهای کلیدی برعهده داشته و هم اکنون مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران می باشد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر