تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

سرمربی آرژانتین: هیچ وقت به ما گفته نشد بازیکنان شما نمی‌توانند بازی کنند

پس از حضور غیر مجاز ۴ بازیکن آرژانتینی شاغل در لیگ برتر انگلستان به دلیل رعایت نکردن ممنوعیت‌های کرونایی، سرمربی آرژانتین اعلام کرد به او هیچ اطلاعی نداده بودند.

کد خبر: ۱۰۷۵۰۱
۰۸:۵۸ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

سرمربی آرژانتین

دیدارنیوز -  به نقل از استار، در اتفاقی عجیب، جنجالی و دور از ذهن بازی تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دلیل حضور دخالت پلیس برزیل برای دستگیری چند بازیکن آرژانتینی در دقیقه ۵ به حالت تعلیق درآمد.

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین گفت: هیچ وقت به ما اطلاع داده نشد که چند بازیکن ما نمی توانند مسابقه را انجام دهند. ما می خواستیم این بازی را انجام دهیم. بازیکنان برزیل نیز می خواستند بازی کنند. این من را بسیار ناراحت می کند. من به دنبال هیچ مجرمی نیستم. زمان انجام این مداخله نبود. باید از بهترین بازیکنان جهان لذت ببریم. من دوست دارم مردم آرژانتین بفهمند که به عنوان مربی باید از بازیکنانم دفاع کنم.

همچنین فدراسیون فوتبال آرژانتین بیانیه ای منتشر کرد که در آن آمده است: فدراسیون فوتبال آرژانتین از تعلیق دیدار تیم ملی آرژانتین و تیم ملی برزیل در سائوپائولو ناراحتی عمیق خود را ابراز می کند. فوتبال نباید چنین چیزهایی را تجربه کند که باعث تضعیف روحیه ورزشی در چنین مسابقات مهمی می شود.

ادنالدو رودریگز رئیس کنفدراسیون فوتبال برزیل نیز گفت: من برای همه طرفداران ورزش که مایل بودند بازی را از تلویزیون تماشا کنند متاسفم. با تمام احترام برای طرف مقابل ولی آنها می توانستند این مشکل را زودتر حل کرده و منتظر شروع بازی نباشند.

امیلیانو مارتینس، کریستین رومرو و جووانی لوسلسو با وجود کسب جواز حضور در این بازی به دلیل طی نکردن دوره قرنطینه و دروغ گفتن به پلیس، تحت تعقیب قرار گرفتند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر