تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

الهلال مقابل استقلال یک غایب جنجالی دارد

الهلال که در فصل نقل و انتقالات خریدهای بسیار زیادی انجام داد، گومیس مهاجم جنجالی خود را به دل

کد خبر: ۱۰۷۴۴۵
۱۴:۵۷ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

الهلال مقابل استقلال یک غایب جنجالی دارد

دیدارنیوز - استقلال ایران ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ باید مقابل حریفی سرسخت به نام الهلال عربستان قرار گیرد. تیمی که با خرج‌های زیاد آماده این دیدار شده و چندین لژیونر موثر در ترکیب خود دارد.

چند وقتی است گمانه زنی درخصوص بازیکنان خارجی الهلال در لیست آسیایی آن‌ها مطرح شده است. با توجه به حضور آندره کاریلو در تیم ملی پرو و همچنین گوستاوو کوئلار در تیم ملی کلمبیا، غیبت این دو مهره کلیدی برابر استقلال، قطعی شده بود.

سرمربی الهلال در نهایت از میان ۵ بازیکن خارجی باقیمانده، نام ۴ نفر را در لیست آسیایی خود قرار داد.  روزنامه الریاض عربستان خبر داده است که لئوناردو ژاردیم سرمربی الهلال تصمیم گرفته نام مهاجم باتجربه و گلزن خود یعنی بافتیمبی گومیس را از این لیست خارج کند. گومیس در ۳ فصل گذشته بهترین گلزن الهلال بوده، اما پس از حضور موسی مارگا در این تیم و تغییر سیستم الهلال توسط سرمربی جدید، او نتوانسته در این مدت درخشش سابق خود را نشان دهد.

بدین ترتیب بازیکنان خارجی الهلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر استقلال به این شکل خواهند بود: لوسیانو ویتو، موسی مارگا و متئوس پریرا.  جانگ هیون سو به عنوان سهمیه آسیایی این تیم را در لیگ قهرمانان همراهی خواهد کرد.

منبع: میزان
برچسب ها: الهلال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر