تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

پرداخت دور جدید وام به بازنشستگان از امروز آغاز شد

علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران از پرداخت دور جدید وام به بازنشستگان از امروز خبر داد.

کد خبر: ۱۰۷۴۴۴
۱۴:۵۶ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

وام به بازنشستگان از امروز

دیدارنیوز ـ علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران اظهار کرد: دو مرحله از پرداخت وام بازنشستگان کارگری انجام شده است. در دور دوم به بیش از دوازده هزار بازنشسته وام پرداخت شد و قرار بود از امروز دور جدیدی از پرداخت‌ها آغاز شود.

وی ادامه داد: تا این لحظه پرداخت‌ها صورت نگرفته و در حال پیگیری موضوع هستیم تا پرداخت‌های دور سوم آغاز شود، بسیاری از بازنشستگان از ارسال پیامک برای تایید تمایل به دریافت وام انتقاد دارند و معتقدند بعد از ثبت نام موفق و کامل، نیازی به تایید پیامکی نیست.

رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران در این رابطه بیان کرد: در روند پرداخت وام هفت میلیون تومانی، ایرادات و مشکلات قانونی وجود دارد که در حال رایزنی و تلاش برای حل این مشکلات هستیم.

‌دهقان‌کیا ضمن تایید ارسال پیامک به عنوان یکی از مشکلات گفت: امیدواریم این مشکل نیز به زودی حل شود و پرداخت وام‌ها با سهولت بیشتری امکان‌پذیر شود. بسیاری مشکلات حقوقی و قانونی نیز وجود داشته که تا امروز با پیگیری کانون‌ها مرتفع شده است.

به گفته او، احتمالاً تا آخر وقت اداری امروز (چهاردهم شهریورماه) دور جدیدی از پرداخت وام بازنشستگان آغاز خواهد شد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران افزود: امیدواریم همه مشمولان و بازنشستگانی که برای دریافت وام ثبت‌نام کرده‌اند، بتوانند بدون مشکل این تسهیلات را دریافت کنند؛ گرچه مبلغ آن کافی و رضایت بخش نیست، اما امیدواریم بازنشستگان در مراحل دریافت به مشکل برنخورند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر