تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

بازداشت زن جوان به دلیل خیانت به شوهرش در غرب تهران

شهریورماه جاری، مرد جوانی با مراجعه به پلیس شهرک غرب تهران از همسرش به جرم خیانت شکایت کرد و بعد از ارائه مدارک و تحقیقات پلیس، زن خیانتکار بازداشت شد.

کد خبر: ۱۰۷۳۸۷
۱۰:۲۹ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

بازداشت زن جوان به دلیل خیانت

دیدارنیوز ـ شهریور ماه امسال ماموران پلیس غرب تهران با مراجعه مرد جوانی در جریان خیانت در زندگی زناشویی قرار گرفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

ماموران پلیس در تحقیقات اولیه پی بردند، همسر مرد جوان که در محل کارش در شهرک غرب مشغول به کار بوده با یک مرد غریبه دوست شده و ارتباط برقرار کرده است.

در تحقیقات تکمیلی شاکی شواهدی از جمله صدا و فیلم‌های ضبط شده از ماشین همسرش به ماموران پلیس ارائه کرد که نشان می‌داد همسرش با یک مرد غریبه در ارتباط است.

بنابر حساسیت موضوع تیم پلیسی پس از اخذ مجوز‌های لازم قضایی و بنابر اطلاعاتی که شاکی مبنی بر آدرس خلوتگاه همسرش و معشوقه او در اختیار پلیس گذاشته بود ماموریت گرفتند تا متهمان را بازداشت کنند.

ماموران پلیس پس از استقرار در خلوتگاه متهمان طی یک عملیات هماهنگ زن خیانتکار و معشوقه اش را بازداشت کردند.

متهمان پس از انکار در بازجویی‌ها با مدارک و شواهد موجود مبنی بر فیلم و صدای ضبط شده در خودرو رو به به رو شدند که در انتها تحقیقات به برقراری ارتباط نامشروع و خیانت اعتراف کردند؛ بنابراین گزارش، پس از شکایت شاکی پرونده متهمان جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر