تیتر امروز

حامی آلکنو حالا علیه او شده است

میلاد عبادی‌پور والیبالیست تیم ملی ایران که در گذشته حامی جدی آلکنو بود حالا به یکی از مخالفان او تبدیل شده و از تاکتیک‌های او انتقاد کرده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۸۵
۱۰:۰۴ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

والیبال ایران عبادی پور

دیدارنیوز -  تیم ملی والیبال ایران در رقابت های المپیک ناکام بود. آلکنو نتوانست و تیمش نتوانستند حتی از مرحله گروهی صعود کنند. میلاد عبادی پور بازیکنی که به شدت مورد حمایت آلکنو بود، در تازه ترین اظهارات خود به نقد عملکرد این مربی پرداخته و می گوید: «در اینکه آلکنو مربی بسیار بزرگی است اصلاً شکی نیست، اما متاسفانه ما نحوه کار کردن با مربیان را بلد نیستیم. آلکنو با تیمی مانند روسیه مربی بزرگی است. شرایط فیزیکی ایرانی‌ها با روس‌ها مشترک نیست و دیدگاهی که آلکنو از ایران داشت، اشتباه بود. به آلکنو حق می‌دهم، چون او زمان زیادی در اختیار نداشت. ژاپنی‌ها حدود 5 سال است که با یک مربی فرانسوی کار می‌کنند و در المپیک هم تا حدودی به نتیجه دلخواه خود رسیدند.»

او ادامه می دهد: «هر کاری می‌کردیم شرایط در المپیک تغییر نمی کرد، چون آلکنو بازیکنان ایرانی را نمی‌شناخت. اگر من در جایگاه تصمیم‌گیری بودم یا با کولاکوویچ ادامه می‌دادم و یا اینکه یک مربی ایرانی را انتخاب می‌کردم. آلکنو هیچ شناختی از والیبال ایران نداشت و تنها 3 یا 4 بازیکن را به اسم می‌شناخت. ای کاش لهستان را نمی بردیم. همه انگیزه ما این بود که بازی اول را به سود خود رقم بزنیم، چون اهمیت زیادی برای ما داشت.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر