تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

هافبک عراق به تمرینات تیمش برگشت

بعد از آنکه صفا هادی هافبک دفاعی تیم ملی عراق در دیدار برابر کره جنوبی مصدوم شد، حالا خبر رسیده که او با تیم ملی کشورش تمرین کرده و مشکلی برای دیدار با ایران ندارد.

کد خبر: ۱۰۷۳۷۸
۰۹:۳۳ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

هافبک عراق

دیدارنیوز - به نقل از عراق اسپورت، تیم ملی فوتبال عراق در دیدار دوم خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف ایران خواهد رفت.

این بازی روز سه شنبه و در قطر برگزار خواهد شد.
نتیجه تست کرونای همه اعضای تیم ملی فوتبال عراق منفی شد و به همین دلیل بازیکنان تمرینات خود را برای رویارویی با ایران آغاز کردند.

در تمرین اخیر عراقی‌ها صفاء هادی بازیکنی کلیدی و تاثیر گذار تیم هم حاضر بود و بدون مشکل در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد. او بازی اول برای کره جنوبی را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد و به نظر می‌رسد که به بازی برابر ایران می‌رسد.

صفاء هادی رابطه بسیار خوبی با سردار آزمون دارد تا جایی که پیش از این اعلام کرده بود که خانواده آزمون را خانواده دوم خود می‌داند. تقابل این دو بازیکن در این بازی حساس جذاب خواهد بود آن هم در شرایطی که هر دو بازیکن دیدار نخست را از دست دادند.

نگرانی بزرگ عراقی‌ها آسیب دیدگی علی عدنان است. قرار است که امروز درباره حضور این بازیکن برابر ایران تصمیم نهایی گرفته شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تیم ملی عراق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر