تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آمادگی عربستانی‌ها در برابر نمایندگان بلاتکلیف ایران

در حالی که الهلال و النصر قرار است در لیگ قهرمانان آسیا به دیدار تراکتور و استقلال بروند، نمایندگان عربستانی بازی تدارکاتی انجام می‌دهند اما وضعیت تیم‌های ایرانی در بلاتکلیفی مطلق است.

کد خبر: ۱۰۷۳۷۲
۰۹:۰۲ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

الهلال و النصر در برابر استقلال و تراکتور

دیدارنیوز - به نقل از الخلیج، فصل جدید لیگ عربستان چند هفته ای است که آغاز شده و هر تیمی سه بازی انجام داده است.

لیگ همه کشورها به خاطر بازی های ملی تعطیلی شده است.

النصر و الهلال که باید در لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب برابر تراکتور و استقلال به میدان روند برای حفظ آمادگی خود قصد دارند که دیدارهای دوستانه ای برگزار کنند.

الهلال که ۹ روز دیگر به مصاف استقلال می‌رود در بازی دوستانه ای به مصاف الکویت خواهد رفت و النصر هم به مصاف الفیصلی می رود.

در حالی که این دو تیم عربستانی باوجود برگزاری لیگ برای حفظ آمادگی بازی دوستانه برگزار می کنند نماینده های ایران نه تنها بازی دوستانه و رسمی ندارند بلکه هنوز تیم خود را برای فصل پیش رو آماده نکرده اند و با مشکلات مدیریتی زیادی مواجه شده اند تا جایی که حتی احتمال استعفای مربیان هم وجود دارد و طبیعی است که در چنین شرایطی شانس بسیار کمی برای صعود به دور بعد دارند و نباید هم از آنها با این وضعیت انتظار معجزه داشت.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر