تیتر امروز

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!
گفتگو با پیرمحمد ملازهی در مورد تهدید داعش علیه شیعیان و ایران

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!

داعش به طرز فزاینده‌ای در حال تهدید شیعیان و به صورت مشخص ایران و امنیت ملی ایران از خاک افغانستان است. موضع طالبان در این میانه چیست و آیا طالبان توان کنترل داعش را دارند؟
آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

مددی در بیمارستان بستری است؛ بی‌خبری فرهاد مجیدی از حال مدیرعامل

فرهاد مجیدی جمعه شب مصاحبه تندی علیه مدیرعامل استقلال انجام داد. اما حالا خبرها حکایت از بستری شدن مددی در بیمارستان به دلیل کرونا دارد و به نظر مجیدی کاملا از حال او بی‌خبر بوده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۶۵
۰۰:۳۷ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

بستری شدن مددی در بیمارستان کرونا

دیدارنیوز: احمد مددی از مدتی پیش در بیمارستان بقیه الله بستری شده است.

فرهاد مجیدی شب گذشته در یک مصاحبه طولانی از شرایط باشگاه در فصل نقل و انتقالات گلایه کرد و در بخشی از آن مدعی شد احمد مددی جواب تلفن‌های او را نمی‌دهد. همچنین در فضای مجازی این جو به راه افتاد که مددی برای پنجمین روز متوالی در باشگاه حاضر نمی‌شود و به نظر امور باشگاه را رها کرده است.

حالا، اما پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می‌دهد که مددی از چند روز پیش به دلیل ابتلا به کرونای پیشرفته در بیمارستان بقیه الله بستری است و وضعیت او به گونه‌ای است که حتی شرایط صحبت کردن با تلفن همراه را ندارد.

با این شرایط به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی اصلا از بیماری مددی خبر نداشته و به همین دلیل مدعی است مدیرعامل باشگاه جواب او را نمی‌دهد.

هرچه که هست هنوز فعالیت استقلال در نقل و انتقالات تمام نشده است و مشخص نیست روند جذب بازیکن در غیاب مددی چگونه انجام می‌شود.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر