تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

مددی در بیمارستان بستری است؛ بی‌خبری فرهاد مجیدی از حال مدیرعامل

فرهاد مجیدی جمعه شب مصاحبه تندی علیه مدیرعامل استقلال انجام داد. اما حالا خبرها حکایت از بستری شدن مددی در بیمارستان به دلیل کرونا دارد و به نظر مجیدی کاملا از حال او بی‌خبر بوده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۶۵
۰۰:۳۷ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

بستری شدن مددی در بیمارستان کرونا

دیدارنیوز: احمد مددی از مدتی پیش در بیمارستان بقیه الله بستری شده است.

فرهاد مجیدی شب گذشته در یک مصاحبه طولانی از شرایط باشگاه در فصل نقل و انتقالات گلایه کرد و در بخشی از آن مدعی شد احمد مددی جواب تلفن‌های او را نمی‌دهد. همچنین در فضای مجازی این جو به راه افتاد که مددی برای پنجمین روز متوالی در باشگاه حاضر نمی‌شود و به نظر امور باشگاه را رها کرده است.

حالا، اما پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می‌دهد که مددی از چند روز پیش به دلیل ابتلا به کرونای پیشرفته در بیمارستان بقیه الله بستری است و وضعیت او به گونه‌ای است که حتی شرایط صحبت کردن با تلفن همراه را ندارد.

با این شرایط به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی اصلا از بیماری مددی خبر نداشته و به همین دلیل مدعی است مدیرعامل باشگاه جواب او را نمی‌دهد.

هرچه که هست هنوز فعالیت استقلال در نقل و انتقالات تمام نشده است و مشخص نیست روند جذب بازیکن در غیاب مددی چگونه انجام می‌شود.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر