تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

فوری: زنوزی، تراکتور را می‌فروشد؟!

بعد از ماجراهای عجیب و غریب در روزهای اخیر، ساعتی قبل  باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مالکیت این باشگاه واگذار خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۷۳۶۱
۲۱:۵۳ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

فوری: زنوزی، تراکتور را می‌فروشد؟!

 

دیدارنیوز: ساعتی پس از تجمع هواداران باشگاه تراکتور در مجموعه بنیان دیزل و اعلام نظمی مبنی بر انتقال مالکیت، تی تی ها بیانیه‌ای در این باره صادر کردند تا این خبر حالت رسمی بگیرد.

باشگاه تراکتور با اشاره به تجمع برخی از هواداران، دلایل تحویل دادن تیم را اینطور توضیح داده است: «با عنایت به حواشی اخیر و تنش‌های پیش آمده پیرامون تیم فوتبال تراکتور و حضور مکرر حدود ۱۵۰ نفر در روزهای اخیر در محل باشگاه این موضوع موجب برهم زدن آرامش تیم و تعطیلی تمرین امروز شد.»

این در حالی است که گزارش‌ها حاکی از حضور نزدیک به هزار هوادار در تجمع باشگاه تراکتور دارد.

در ادامه، انتقال باشگاه به هیئت فوتبال مطالبه هواداران دانسته شده و در بیانیه آمده است: «با توجه به خواسته افراد حاضر در این تجمع و در حضور عوامل هیات فوتبال استان، تصمیم هیات مدیره باشگاه بر آن شد که از این تاریخ تمامی فعالیت‌های باشگاه به حالت تعلیق درآمده و امورات مربوطه از امروز بر عهده هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی بوده و تیم تحویل آنان می‌گردد.»

این در حالی است که جواد ششگلانی رییس هیئت فوتبال تبریز تیم‌داری را خارج از وظایف هیئت فوتبال دانست و گفت که زنوزی باید موضع خود درباره انتقال باشگاه را روشن کند.

در ادامه بیانیه آمده است: «تصمیم هیات مدیره باشگاه تراکتور به دنبال حواشی اخیر که در حساس‌ترین برهه تیم اتفاق افتاده، اتخاذ شده و از امروز مسئولیت تیم بر عهده هیأت فوتبال استان است و درخصوص بحث مالکیت باشگاه نیز هیات مدیره هلدینگ تصمیم گیری خواهدکرد.»

بیانیه مبهم تراکتوری‌ها در حالی منتشر شده که محمدرضا زنوزی در این باره اظهار نظر نکرده و همچنین مشخص نیست که از فردا باشگاه تراکتور به چه شکلی اداره خواهد شد؟

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر